Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/tvardy/domains/centrumrodzica.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/tvardy/domains/centrumrodzica.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/tvardy/domains/centrumrodzica.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 BARBARA SALOMON-SZYMPRUCH — OPINIE – Centrum Świadomego Rodzicielstwa

BARBARA SALOMON-SZYMPRUCH — OPINIE

Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się na konsultacje. Coś co wydawało mi się ponad moje możliwości stało się codziennością. Od momentu, kiedy Basia pokazała nam wiązania, chustujemy się codziennie 🙂 Uratowało mi to wiele wieczorów, a mojej córeczce zapewnia dużą dawkę bliskości i spokoju. Gorąco polecam!

Marzena 

Nie ma nic piękniejszego niż bliskość z własnym maluszkiem. To wszystko dzięki Basi — to ona wtajemniczyła nas jak 7,5 kg szczęścia nagle staje się lekkie jak piórko. Profesjonalne podejście i rzetelnie przekazana wiedza. Szczerze polecam!!!
W sezonie urlopowym, podczas wyjść na plażę — u nas — sprawdziło się na 101%, mała była zachwycona, mama również. Dziękujemy Basiu!

Dorota

Profesjonalnie przeprowadzona konsultacja. Wszystko w bardzo przystępny sposób. Dobrze wytłumaczone jak unikać błędów. Jednym słowem bardzo dobry pomysł dla osób, które chcą zacząć. Uwaga! Łatwo się uzależnić, a nasza córeczka uwielbia w ten sposób spędzać czas.

Tomasz i Agnieszka